• Nasze biuro
  • Realizacja Vetrex
  • Realizacja Vetrex
adres Firmy Baiński

ul. Mazowiecka 27, 87-100 Toruń

telefon do Firmy Baiński

/56/ 649 46 44

Autoryzowany Salon Sprzedaży

O NAS

Ceniąc Państwa czas i wygodę Firma Baiński autoryzowany partner handlowy Firmy Vetrex pragnie zaoferować Państwu kompleksową usługę w doborze stolarki otworowej: okiennej, drzwiowej, PVC, drewnianej i aluminiowej.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom prowadzimy kompleksowy pomiar stolarki, montaż oraz doradztwo w doborze koloru i rodzaju zarówno stolarki okiennej jak i drzwiowej, rolet wewnętrznych, zewnętrznych, żaluzji i parapetów. Oferujemy tylko produkty najwyższej jakości.

Firma BAIŃSKI

Jesteśmy Autoryzowanym Salonem Sprzedaży firmy Vetrex. OKNA PVC produkowane przez firmę Vetrex na profilu VEKA w klasie A i okuciach niemieckiej firmy Roto, z energooszczędnymi podkładami podparapetowymi ze styropianiu lub listwami podparapetowymi uzbrojonymi w uszczelkę. Oznacza to, że okna firmy Vetrex spełniają najwyższe parametry mechaniczne i termiczne wymagane w Unii Europejskiej, a jeżeli zakupią Państwo okna Vetrex V90+, VR90 SYNERGY, V82 lub V70 Optimal Black gwarancja zostaje przedłużona z 5 do 7 lat.

Najnowszym produktem w ofercie firmy Vetrex są okna w systemie VR90 Synergy stanowiące bezkompromisowe rozwiązanie tworzące syntezę cech idealnego okna : energooszczędności,bezpieczeństwa, dźwiękoszczelności i estetyki.

Stolarkę okienną drewnianą proponujemy Państwu z firmy POL-SKONE. Jeśli interesują Państwa rozwiązania skandynawskie, belgijskie, okna drewniano - aluminiowe, przesuwne lub składane patia to ta oferta jest dla Państwa. Dla mieszkańców kamienic mamy do zaoferowania okna drewniane na profilu stylizowanym RETRO, dającym możliwość dopasowania wyglądu nowych okien do tych starych - potrzebujących wymiany.

Wyznając zasadę kompleksowej obsługi klienta w swojej ofercie posiadamy również parapety wewnętrzne i zewnętrzne, z aglomarmuru, piaskowca i PCV. Oferujemy również rolety wewnętrzne, rolety zewnętrzne (natynkowe i podtynkowe) i tak potrzebne w okresie letnim moskitiery przeciw owadom.

Jeśli poszukują Państwo drzwi zewnętrznych i cenią sobie wygodę za niewysoką cenę proponujemy drzwi stalowe KMT, jeśli poszukują państwo drzwi drewnianych, dębowych, sosnowych, mahoń - meranti proponujemy firmę StolPaw.

Do intensywnej użyteczności publicznej (firmy, sklepy, biura) proponujemy również drzwi PCV lub aluminiowe wraz z wypełnieniami firmy Veyna. Charakteryzują się wyjątkową trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Dodatkową zaletą może być tworzenie witryn z dużymi połaciami przeszkleń w dowolnej kolorystyce RAL.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu Okien i Drzwi na ul. Mazowiecka 27 w Toruniu lub do kontaktu telefonicznego - nasz konsultant udzieli wszelkich możliwych informacji.

Zapraszamy na stronę nternetową: www.OKNAWTORUNIU.pl
Firma Baiński