• Nasze biuro
  • Realizacja Vetrex
  • Realizacja Vetrex
adres Firmy Baiński

ul. Mazowiecka 27, 87-100 Toruń

telefon do Firmy Baiński

/56/ 649 46 44

Autoryzowany Salon Sprzedaży

ROLETY ZEWNĘTRZNE

ROLETY ZEWNĘTRZNE PODTYNKOWE
Z UKRYTYMI KASETAMI

Rolety podtynkowe to obecnie najnowocześniejszy typ rolet, ze skrzynką (puszką rolety) montowaną po zewnętrznej stronie budynku. Klapa rewizyjna, która umożliwia prace serwisowe, znajduje się od dołu puszki, dzięki czemu serwisant nie musi wchodzić do pomieszczenia aby wykonać swoją pracę. Montaż tych rolet wymaga jednak odpowiedniego wstawienia okien i odpowiedniego przygotowania nadproża na etapie wznoszenia budynku.

System rolet podtynkowych z zabudowaną skrzynką rolety zapewnia bardzo dobrą izolację termiczną a także akustyczną, ponieważ jako kolejne zamknięcie otworu nie narusza szczelności połączenia okna czy drzwi z nadprożem.

Rolety podtynkowe wkomponowują się w elewację budynku i stanowią jej integralną część. W tym systemie czoło skrzynki rolety stanowi podkład pod dowolny materiał wykończeniowy - tynk, klinkier lub każdy inny element dekoracyjny elewacji, dzięki czemu skrzynka staje się niewidocznym elementem fasady budynku.

ROLETY ZEWNĘTRZNE

  • Firma Portos - rolety zewnętrzne Standard
  • Firma Portos - rolety zewnętrzne Rollolux
  • Firma Portos - rolety zewnętrzne Interno
  • Firma Portos - rolety zewnętrzne Interno z moskitierą

Roleta zewnętrzna - Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni wszystkie Państwa estetyczne oczekiwania. Do zaoferowania mamy także doskonałej jakości napędy w tym przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe, które zapewnią komfort użytkowania.

Zewnętrzne rolety doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. We wszystkich oferowanych przez nas systemach rolet zewnętrznych występują także wersje z moskitierą, chroniące nas szczególnie latem przed natrętnymi owadami.

ROLETY NADSTAWNE

  • Firma Portos - rolety nadstawne Termolux
  • Firma Portos - rolety nadstawne Termo-Prestige
  • Firma Portos - rolety nadstawne Termo-Prestige z moskitierą

Rolety nadstawne, które inaczej możemy też nazwać nasadkowymi lub nakładanymi montuje się wyłącznie na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w obiektach już istniejących.

Skrzynka rolety w tym przypadku nakładana jest na ramę okna lub drzwi. Do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są prowadnice, dopiero później cały zestaw montowany jest we wnęce okiennej. Skrzynka rolety w efekcie końcowym jest niewidoczna, a roleta wydaje się być częścią okna.