• Nasze biuro
  • Realizacja Vetrex
  • Realizacja Vetrex
adres Firmy Baiński

ul. Mazowiecka 27, 87-100 Toruń

telefon do Firmy Baiński

/56/ 649 46 44

Autoryzowany Salon Sprzedaży

DRZWI VETREXDRZWI ZEWNĘTRZNE VETREX PREMIUMDrzwi Vetrex


Drzwi zewnętrze VETREX , to suma doświadczeń i inspiracji czerpanych prosto z Francji, stolicy mody i designu. Niepowtarzalne wzory i atrakcyjna kolorystyka otwierają wyobraźnię i zachęcają do odważniejszych decyzji, które nadają domom unikalny charakter, podkreślając wyjątkowość projektu.

VETREX może więcej! Wykonujemy drzwi wyższe, niższe, szersze, węższe.

Drzwi zewnętrze VETREX , to nie tylko design. Wieloletnie doświadczenie pozwala tworzyć innowacyjne technologie i dostarczać niezawodne materiały, które zapewniają użytkownikom wysoki komfort mieszkania i chronią prywatność. Bezpieczeństwo, to priorytet! Drzwi antywłamaniowe VETREX posiadają klasę odporności na włamanie RC2. Dysponujemy również energooszczędnymi rozwiązaniami, które skutecznie chronią przed chłodem z zewnątrz, zachowując domowe ciepło.

Jakość produktów VETREX , to nie tylko deklarowane właściwości użytkowe. Poza własnym laboratorium wszystkie nasze produkty systematycznie poddajemy obiektywnej ocenie ekspertów i pracowników instytutów badawczych. Kluczowe właściwości naszych produktów zawsze potwierdzane są wynikami niezależnych badań!